Шановні батьки!

Результати діяльності ДНЗ №18 «Чебурашка» з метою інформування батьків та громадськості публікуються в мережі Інтернет, а саме на офіційних сайтах закладу та управління освіти;сторінкахзакладу та управління освіти у соціальній мережі facebook; у ЗМІ. Це можуть бути фото, відео файли, творчі роботи учасників освітнього процесу. Люди у всьому світі, з доступом до мережі Інтернет, будуть мати можливість побачити фото Вашої дитини або відео з її участю, фото її творчих робіт.

Розміщуючи роботи або фото та відео, на яких буде Ваша дитина, ми зобов’язуємося, керуватися наступними правилами:

• Заборонено публікувати матеріали із зазначенням адреси проживання дитини.

• Заборонено публікувати матеріали, які містять будь-яку інформацію, що вказує на місце розташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у закладі освіти.

• Заборонено публікацію матеріалів, що містять небажану інформацію, прямі чи опосередковані посилання на подібний матеріал.

• Перед публікацією роботу дитини буде розглянуто та схваленою педагогом, який є автором відповідної публікації до мережі Інтернет.

ЗГОДА
на публікацію фото/відео зображення дитини у мережі інтернет

Я, ___________________________________________________________ (П.І.Б)батько/мати

_____________________________________________________________

(П.І.Б дитини)

даю згоду адміністрації Дошкільного навчального закладу№18 «Чебурашка» на публікацію фото/відео зображення моєї дитини з занять та заходів закладу, відповідно до правил, на інтернет-ресурсах:офіційних сайтах закладу та управління освіти;сторінкахзакладу та управління освіти у соціальній мережі facebook; у ЗМІ

_______________ ____________

ДатаПідпис

Цей дозвіл буде дійсним до тих пір, поки Ви самі не захочете змінити цю форму і підписати новий дозвіл.

У разі виникнення проблем, пов'язаних з публікацією матеріалів в мережі Інтернет, Ви можете зв'язатися з вихователем своєї дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.