ЯК ОБИРАТИ ІГРАШКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

/Files/images/916916219.gif

Більшість сучасних іграшок – низькоякісні й дуже небезпечні. Навіть, купуючи їх у спеціальних магазинах, ви не отримуєте абсолютної гарантії. Виробники прагнуть скоротити витрати, використовуючи дешеві, а головне, шкідливі матеріали: фарбу з вмістом отруйних речовин, синтетичну набивку для м’яких іграшок, оброблену шкідливими хімікатами, а також пластик, який містить речовини, здатні змінювати гормональний фон і погіршувати роботу печінки й нирок. Якщо дитина часто грається такою іграшкою, у неї можуть розвинутися алергічні реакції – сльозотеча, кашель і спазми бронхів.

Отже, слід дотримуватися таких правил:

· Купуючи іграшку, запитайте, чи є сертифікат, який засвідчує якість та безпечність забавки.

· Перевірте іграшку на міцність (чи добре приєднані усі дрібні деталі), відсутність ушкоджень.

· Зверніть увагу на безпечність конструкції: відсутність гострих країв, вузьких щілин і отворів, куди можна засунути пальці, довгих мотузок (для наймолодших не довше 15 см).

· Спробуйте, чи не злущується фарба.

· Перевірте, чи немає різкого, неприємного запаху.

· Зважте на відповідність вікові дитини.

· Якщо купуєте дитячу музичну іграшку (або іншу зі звуками), обов’язково зверніть увагу на етикетку. Безпечна шумова межа для іграшки – 85 децибел.

· Перевірте неушкодженість упаковки. Якщо іграшка не упакована, її купувати не бажано, бо вона, як губка, увібрала шкідливі речовини ззовні, а може і стала «притулком» для збудників важких хвороб: туберкульозної палички, стафілококів, стрептококів.

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.